Cirkus Humberto už představuje nový program. Na plakátech odkazuje na klasický cirkus se zvířaty

Nejlepší cirkus se zvířaty v Česku podle ankety Svět cirkusu.cz (za rok 2019) Cirkus Humberto už se intenzivně připravuje na novou sezónu, kterou zahájí pravděpodobně na konci příštího měsíce. Kromě představování jednotlivé skladby nového programu, cirkus již oficiálně představil i svůj nový propagační materiál. Bude odkazovat na klasický cirkus se zvířaty.

Příznivci Humberta i cirkusů samotných už netrpělivě sledují sociální média a internetové stránky podniků. Nejvíce z příprav na novou sezonu zatím ukázal cirkus Humberto. Cirkusový nadšenci už tak ví, že se v novém programu mohou těšit na fascinující kolo smrti v podání dua Warriors z Chile nebo na disciplínu na hedvábných šálách, kterou pod kopulí české legendy představí Suerte Ougi z Mongolska.

Rodina Navrátilova, která cirkus Humberto provozuje a vlastní nezahálí ani ve své propagační činnosti. V uplynulých dnech představila nové plakáty, jimiž jasně vyjádřit, že zvířata k cirkusu neodmyslitelně patří. Vedle artistů a klauna jsou jeho nedílnou součástí a společně s nimi tvoří tuto jedinečnou formu umění.


Nový plakát cirkusu Humberto na rok 2020

Cirkusu Humberto je potřeba poděkovat za příkladnou propagaci a asi i záchranu klasického cirkusového umění bez potřeby robotů a pohádkových postav.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na