38. týden: Česko je po prázdninách opět plné cirkusů. Kde je tento týden najdeme?

Po prázdninové pauze se opět vracíme k pravidelnému přehledu míst, kde hostují české cirkusy.

Cirkus Jo – Joo se minulý týden na delší dobu usadil v Brně. Své žlutozelené království postavil v městské části Komárov. Brňané i lidé z okolí mohou cirkus navštívit od 13. zaří do 13. října 2019.


Cirkus Jo – Joo hostuje v Brně až do 13. října.


Delší dobu na jednom místě bude stát i cirkus Humberto. Ten nyní kotví v Praze – Krči naproti Thomayerově nemocnici. Naposledy v historii bude na tomto placu stát až do 13. října.

I první český hororový cirkus Ohana své šapitó postavil na více než jeden týden. Naleznete ho v Ostravě, kde bude hostovat až do 27. září.

Na své si přijdou i lidé z Plzně, kde aktuálně stojí cirkus Berousek Sultán. Moderní červenobílé šapitó je rozloženo na ploše u obchodního domu Globus a zdrží se tam až do 29. září.

Věhlasný Originál cirkus Berousek naleznete v hlavním městě. V Praze stojí tento nejslavnější cirkus rodu Berousků do 20. října a naleznete ho U Modré školy.

Cirkus Bernes nyní stojí v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilového průmyslu bude hostovat do 29. září. Elegantní podnik Ludvíka Berouska naleznete u bývalého kina Forum.

Cirkus Cramer už dorazil také do Prahy. Naleznete ho v Lipenci, kde hostuje od 20. do 22. září.

Praha začíná být plná cirkusů. Důkazem toho je i aktuální hostování cirkusu King, který stojí v Čakovicích až do 6. října.

V Blansku naleznete na cirkus Mistral. Na sídlišti Písečná hostuje od 18. do 22. září.

Malebný cirkus Josef Wertheim se po prázdninovém angažmá v Německu opět rozjíždí po české domovině. Aktuálně cirkus hostuje v Lázních Bohdaneč – u sokolovny. Divákům svou show předvede od 20. do 22. září.

Zdroj úvodní fotografie

Oficiální facebook cirkusu Jo – Joo

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na