Stroj času je již nastaven i na podzim. Máme pro vás přehled turné cirkusu Jo – Joo

Stroj času se jmenuje letošní turné prvního českého národního cirkusu Jo – Joo. Podnik oblíbeného principála Jaromíra Joo zveřejnil podobu podzimního turné roku 2019.

Není to tak dávno, psalo se jaro roku 2019, kdy byl oblíbený principál Jaromír Joo hostem pořadu Karla Šípa Uvolněte se prosím. Ten díl byl vysílán těsně po startu letošní sezóny a principál Jaromír Joo se všem divákům zmínil, že cirkus Joo se na začátku sezóny objeví na Karlovarsku. A co v pořadu slíbil, to také splnil. Jenže dnes je už srpen a cirkus Jo – Joo už kotví na úplně jiném místě a i přes pokračující prázdninovou tour prozradil, kde ho uvidíme v závěru sezóny.

Cirkus Jo – Joo letos navštívil už i Plzeň. Ve městě piva byl hojně navštěvován.

Jo – Joo je fenomén. Je přesným důkazem toho, jak se může z malinkého podniku stát uznávaný a chtěný ansámbl. Na podzim cirkus uvidíme především v kraji Vysočina. Na přelomu srpna a září rozloží své šapitó ve v Jihlavě. Z Jihlavy cirkus Jaromíra Joo zamíří 5.-8.9 do Velkého Meziříčí. Poté bude přesně měsíc stát v Brně. A to od 13. 9 do 13. 10. 2019. V říjnu se kromě Brna cirkus Jo – Joo představí ve Žďáru nad Sázavou a na konci říjnového měsíce rozloží své šapitó u hypermarketu Tesco v Chrudimi.

Zdroj úvodní fotky

Oficiální facebook cirkusu Jo – Joo

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na