32. týden: Humberto i Jo – Joo na jihu Čech, King v Letohradu. Kde jinde tento týden hostují další české cirkusy?

Prázdninový čas pokračuje a s nimi i pouť některých českých cirkusů. Kde všude je tento týden najdeme, se můžete podívat v našem přehledu.

Cirkus Jo – Joo po zastávce v Táboře navštíví se svým ojedinělým programem další jihočeské město. Bude jím město Jindřichův Hradec. Principál Jaromír Joo, kterého jste mohli v úterý 6. 8. 2019 vidět na obrazovce TV Nova v pořadu Snídaně s Novou, svůj podnik představí jindřichohradeckým od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna. Cirkus naleznete u zimního stadionu Jana Marka.

A v jižních Čechách zůstaneme i u dalšího cirkusu. Legendární cirkus Humberto právě dorazil do jihočeské metropole. V Českých Budějovicích bude hostovat dva týdny od 8. do 17. srpna. Své šapitó rozložil na známém sídlišti Máj.


Cirkus Humberto tento týden „kotví“ na českobudějovickém sídlišti Máj


Nejen smečku somálských lvů pod vedení Boba Navarro si užijí v cirkusu King diváci z Letohradu. Cirkus světoznámého cvičitele lvů se tu zdrží od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna a to na placu Na Bečvárně

První český hororový cirkus Ohana se tento týden představí v Kolíně. Svůj strašidelný a hlavně vtipný program představí pod svým šapitó u základní školy v ulici Jaselská. Program pro dospělé uvede v Kolíně Ohana od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna.

Menší podnik cirkus Moravan tento týden zavítá Kamenice. Tamním obyvatelům se představí v pátek 9. srpna a v sobotu 10. srpna. Cirkus stojí u fotbalového hřiště.

Akrobatická skupina cirkusu Mistral se v tomto týdnu představí v Holešově. U zámeckého koupaliště bude hrát od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna.

Cirkus Šimek zamířil do Uničova. Představení plné cirkusové klasiky uvede od čtvrtka 8. srpna do neděle 11. srpna. Své šapitó vztyčí u zimního stadionu.

Zdroj úvodní fotografie

Oficiální facebook Cirkus Humberto

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Milan Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan
Host
Milan

Ta fotka Cirkus Humberto je nadherná! To je krása pohledět!