Cirkus King se přestěhoval do Nového Města nad Metují, Humberto do Telče a Jo – Joo do Příbrami. Kde uvidíme ostatní cirkusy?

Nový týden je v plném proudu a cirkusové podniky se připravují na premiérové představení na nových štacích. Kde je tento týden uvidíme?

Letní prázdniny mají za sebou svou úvodní čtvrtinu a spousta cirkusů využívá odlivu lidí na dovolené a bere si tzv. letní pauzu. Mze odpočívajícími je například Originál cirkus Berousek, Sultán nebo Arlet. Jiné cirkusy ale dál brázdí města i obce naší krásné země a nabízí divákům perfektní letní program.

Veliký cirkus King se v těchto dnech připravuje na premiéru svého představení v Novém městě nad Metují, která proběhne ve čtvrtek 18. července od 17:30. Žlutomodré šapitó tohoto cirkusu stojí na placu po bývalém autoparku u kasárny.

Legendární cirkus Humberto hostuje v Telči, kde se tento týden rozloučí se svým turné po kraji Vysočina. V klimatizovaném stanu uvidí diváci premiéru ve čtvrtek 18. července od 18 hodin.

Dobrosrdečný principál Jaromír Joo se svým cirkusem Jo – Joo zamířil do Příbrami. Ve středočeském městě svůj bohatý program představí poprvé také ve čtvrtek 18. července od 17:30. Příbramští milovníci manéže se mohou těšit i na speciální akrobatickou show Rande, kterou akrobaté a zaměstnanci cirkusu uvedou v pátek 19. července od 20:30. Speciálním hostem programu bude žonglér a moderátor Jan LeVitare Hlavsa.

První český hororový cirkus Ohana tento týden nikam nepřejížděl a svůj strašidelný program hraje v severočeské metropoli v Liberci až do neděle 21. července.

Před svou dlouhou letní pauzou se ještě jednou představí v Česku malebný cirkus Josef Wertheim. Bude to od středy 17. července do neděle 21. července ve městě Nové Strašecí. Od příštího týdne bude rodina hostovat pod šapitó německého cirkusu v Bádensko-Württembersku. Na české území se tento cirkus vrátí na konci první poloviny měsíce září.

Cirkus Bernes tento týden zakotvil v Chotěboři. U tamního zimního stadionu rozloží své šapitó od 18. do 21. července.

Zdroj úvodní fotografie: Oficiální facebook cirkusu King

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na