Je tu první prázdninový týden. Kde uvidíme známé české cirkusy?

Je tu pondělí, první červencový den, a také začátek prvního prázdninového týdne. Hned několik českých cirkusů mění právě dnes místa svého hostování a na některé dokonce čeká dva měsíce volna.

Národní cirkus originál Berousek včera ukončil své hostování v Pardubicích a po úvodní polovině sezony zamíří k tradičnímu letnímu odpočinku na své zimoviště v Bylanech na Kolínsku. To ostatní velké i malé cirkusy pokračují ve svém letošním turné dále.

Legenda, cirkus Humberto se od 4. července představí v Třebíči (u teplárny). Třebíčští se mohou zejména těšit na návrat elitního českého akrobata Ludwiga Navrátila, který se do manéže vrátí po lednové náročné operaci poprvé právě v Třebíči (informovali jsme zde).

Cirkus King se po úspěšném představení v Hostinné stěhuje do Červeného Kostelce.

Cirkus Jo – Joo pokračuje ve svém turné na Plzeňsku. Od čtvrtka 4. července do neděle 7. července bude se svou show vystupovat v Klatovech (Za Beránkem).

Cirkus Sultán se z jižních Čech přesouvá na Vysočinu. Konkrétně do Havlíčkova Brodu, kde své krásné modročervené šapitó rozloží naproti prodejny Billa.

První český hororový cirkus Ohana tento týden nepřejíždí. Již od minulého týdne hostuje v Ústí nad Labem, kde se zdrží až do 7. července.

V Ústeckém kraji můžete navštívit i další cirkusy. Cirkus Astra hostuje v obci Tuchořice (3. a 4. července). Cirkus Royal Arlet se tento týden zastaví v Bílině, kde bude hrát od 5. do 7. července.


Cirkus Arlet první prázdninový týden hostuje v Bílině

Zdroj: facebook cirkus Arlet


Originál cirkus Bernes se v prvním červencovém týdnu představí ve Velké Bíteši. Tamní obyvatelé ho najdou na travnaté ploše v ulici Lánice, kde bude hostovat od 4. do 7. července.

Do Bruntálu, který se nachází v Moravskoslezském kraji najíždí cirkus Šimek. Ten své šapitó rozloží u zimního stadionu. Představení se hrají od 4. do 7. července.

Víte, kde po Česku hostují další cirkusy? Neváhejte nám to napsat do komentáře níže.

Zdroj úvodní fotky oficiální facebook cirkusu Bernes

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MilanJosef Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Josef
Host
Josef

Cirkus Josef Wertheim Brozany nad Ohří 2 až 3.7 v 18h ve sportovním areále

Milan
Host
Milan

Do Kolína zavítá letošní druhý cirkus
Cirkus Andres – 12.7 – 14.7.2019 Kolín
Ul. Jaselska u skoly.
Prijimaji brigádníky na stavbu stanu … 😀